BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10948470
nr 1094 8470
Takarmatur
Maria Theresia, ca 1920, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 mars 2017
kl 18:15:42
200 kr